Szkolenia ze scenotechniki dla branży budowlanej

Zajmujesz się budową i realizacją projektów związanych z tworzeniem obiektów widowiskowych – takich jak sale teatralne, konferencyjne, koncertowe, obiekty audiowizualne i inne?

Ich projekty powinny łączyć w sobie estetykę z funkcjonalnością. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych obiektów jest jednak dźwięk – to jego dobry odbiór sprawia, że sala koncertowa czy konferencyjna przyciąga odbiorców i zachwyca wysoką jakością organizowanych wydarzeń. Wszystko, co warto wiedzieć o elektroakustyce i nagłaśnianiu pomieszczeń już na etapie ich projektowania i budowy – dowiesz się z naszych szkoleń eksperckich dedykowanych branży budowlanej!

Podejmując współpracę z ekspertem z zakresu scenotechniki, możesz mieć pewność, że na każdym etapie prac przy inwestycji zostanie uwzględniona kwestia koniecznej infrastruktury. Wiedza i doświadczenie eksperckie pomogą również w dostosowaniu przestrzeni obiektu do planowanego wyposażenia w aparaturę sceno techniczną taką jak:

 • nagłośnienie,
 • oświetlenie,
 • multimedia,
 • technika sceny,
 • oraz zaplecze sceniczne.

W jaki sposób branża budowlana łączy się z techniką sceniczną?

Przy realizacji projektu budowlanego zawsze warto mieć odpowiedni nadzór. Etap wykonawczy każdej inwestycji okazuje się często bardziej wymagający niż można było przypuszczać na etapie koncepcyjnym.

Aby właściwie wykonać daną inwestycję, należy zacząć od właściwego jej zaprojektowania. W odniesieniu do obiektów widowiskowych ta staranność wymagana jest zarówno we współpracy z architektem czy inwestorem, jak i bezpośrednio przy pracach budowlanych. Stała współpraca z ekspertem z branży scenotechnicznej pozwoli uniknąć błędów wykonawczych bezpośrednio na placu budowy oraz na bieżąco zniweluje nieprzewidywane niespodzianki.

Nasze szkolenia są dla Ciebie, jeśli:

 • planujesz, nadzorujesz lub wykonujesz inwestycje budowlane obiektów audiowizualnych,
 • zarządzasz obiektem kultury lub obiektem widowiskowym.

Szkolenia polecane dla branży budowlanej:

 • Funkcjonalny obiekt widowiskowy od etapu projektowania do użytkowania.

Zobacz listę najbliższych szkoleń:

Szkolenia dla branży budowlanej – inwestycjeBo w wiedzę!

czytaj więcej
Budujesz lub koordynujesz budowę obiektów widowiskowych, audiowizualnych lub sal konferencyjnych? A może jesteś inwestorem tego typu projektów? W takim razie z pewnością zdajesz sobie sprawę, że obiekty takie jak:
 • sale widowiskowe,
 • sale konferencyjne,
 • sale koncertowe,
 • sale weselne,
 • kina, teatry,
 • hotele itp.

powinny być nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne oraz komfortowe dla ich użytkowników. Jednym z głównych parametrów ich użyteczności jest dobra akustyka i odpowiednia aparatura. W każdym z tych obiektów odpowiednie nagłośnienie pełni niezwykle istotną funkcję i trudno wyobrazić sobie ich działanie bez sprawnego systemu nagłośnieniowego.

Zdarzyło Ci się ponieść duży wydatek tylko dlatego, że pominięto w projekcie jeden drobny element, a jego instalacja okazała się niezbędna? Wiele kwestii związanych z instalacją elementów scenotechnicznych w obiekcie należy wziąć pod uwagę już na etapie jego planowania, tworzenia projektu architektonicznego i wykonawczego oraz ostatecznie podczas prac budowlanych.

Współpraca z ekspertem do spraw scenotechnicznych to duża oszczędność pieniędzy i czasu. Zastanawiasz się, jak nie popełnić błędów w realizacji inwestycji? Skorzystaj z naszego szkolenia dla branży budowlanej! Inwestycje budowlane od strony techniki scenicznej, nagłośnienia i elektroakustyki – to tematy, które nie mają przed nami tajemnic!

Sprawdź ofertę naszych szkoleń!

Czego dowiesz się z naszych szkoleń?

Szkolenia dla Kadr to marka, która powstała, by stworzyć profesjonalne wsparcie merytoryczne dla kadr i osób zarządzających projektami z branży kulturalnej, rozrywkowej, scenotechnicznej oraz właśnie budowlanej. Zastanawiasz się, co dadzą Ci nasze szkolenia z branży budowlanej? Inwestycje w wiedzę zawsze się opłacają! Nasze szkolenia skoncentrowane są na przekazywaniu wiedzy wywiedzionej z naszej wieloletniej praktyki.

Do przedstawicieli branży budowlanej kierujemy zwłaszcza szkolenie pt. „Funkcjonalny obiekt widowiskowy od etapu projektowania do użytkowania”. Dowiesz się na nim m.in.:

 • jakie są najczęstsze problemy zamawiających wynikające z błędnie sporządzonego projektu architektonicznego – i jak ich unikać?
 • jak planować i budżetować inwestycje scenotechniczne w obiektach widowiskowych – aby uniknąć niepotrzebnych wydatków i „przepalania” budżetu?
 • jakie możliwości techniczne systemów scenotechnicznych masz do dyspozycji podczas budowy obiektów?
 • jak powinna wyglądać owocna współpraca z ekspertem ds. scenotechniki?
 • jakie wymogi techniczne dla scenotechniki powinny uwzględniać budowane przez Ciebie obiekty?
 • czym różni się dom kultury od teatru, sali widowiskowej i filharmonii pod względem nagłośnienia?

Każde z naszych szkoleń to okazja do wymiany doświadczeń i spotkania z naszym ekspertem ds. techniki scenicznej, który jest także specjalistą z dziedziny akustyki, elektroakustyki i reżyserii dźwięku, często powoływanym przez sąd jako biegły sądowy.

Podczas szkolenia poznasz więc realne przykłady problemów, z jakimi możesz się zetknąć podczas budowy obiektów widowiskowych. Znamy je z autopsji i już nie raz pomagaliśmy je rozwiązywać naszym klientom! Dlatego pragniemy podzielić się z Tobą wiedzą, z której możesz uczyć się na błędach innych – aby samemu nie popełniać podobnych w swoich projektach.

Co wyróżnia nasze szkolenia dla branży budowlanej?

Szkolenia dla Kadr to jedyne takie szkolenia na polskim rynku – opracowane specjalnie z myślą o potrzebach wielu branż, które w swojej codziennej pracy stykają się z zagadnieniami z dziedziny techniki scenicznej. Ich znajomość pozwala budować obiekty widowiskowe i użyteczności publicznej, które będą nie tylko estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne pod względem estetycznym. Z doświadczenia wiemy, że często połączenie różnych aspektów projektu (estetycznego, funkcjonalnego) może być problemem, wymagać odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Dlatego na naszych szkoleniach dla branży budowlanej chcemy nauczyć Cię wielostronnego myślenia o projektach, którymi zajmujesz się w swojej pracy.

Co wyróżnia szkolenia dla branży budowlanej? Modernizacja i budowa obiektów kultury to kwestie niezwykle złożone. Ułatw sobie pracę: dowiedz się, jak unikać problemów i sprawniej zarządzać projektami! Szkolenia dla Kadr:

 • prowadzone są przed doświadczonych ekspertów będących jednocześnie praktykami,
 • dostarczają wiedzy w przystępny sposób – opierając się na przykładach “z życia”,
 • dają Ci możliwość indywidualnej konsultacji z ekspertem w ramach szkolenia,
 • są dostosowane do Twoich potrzeb pod względem tematycznym,
 • mogą odbywać się w wersji stacjonarnej lub online,
 • wyposażają Cię w atrakcyjne materiały szkoleniowe, z których możesz korzystać w każdym momencie swojej pracy.

Po udziale w szkoleniu otrzymasz także dokument potwierdzający Twoje uczestnictwo, który stanowi poświadczenie Twoich nowych kompetencji zdobytych na szkoleniu.

Szkolenia dla branży budowlanej: instalacje elektroakustyczne na najwyższym poziomie

Szkolenia dla branży budowlanej (instalacje oświetlenia, elektroakustyka, technika sceniczna) pozwolą Ci wykonywać Twoją pracę bez narażania się na błędy, które mogą kosztować Cię sporo czasu, nerwów i dodatkowych nakładów finansowych. Jakie błędy mamy na myśli? Tego właśnie dowiesz się podczas naszych szkoleń!

Zapytaj o ofertę szkoleń dla Twojej firmy i uzyskaj rabat grupowy!