Szkolenia ze scenotechniki dla branży rozrywkowej

Branża rozrywkowa to koncerty, eventy, wesela i inne przedsięwzięcia związane z miłym spędzaniem wolnego czasu. Ich wspólnym mianownikiem jest dźwięk – to jego jakość decyduje o całościowym odbiorze wydarzenia przez publiczność.

Jeśli chcesz mieć pewność, że organizowane przez Ciebie imprezy odbędą się bez zakłóceń – skorzystaj z wiedzy i profesjonalnej pomocy eksperta w zakresie techniki scenicznej i elektroakustyki.

Doświadczony ekspert podpowie:

 • jak trafnie sporządzić specyfikację techniczną na Twoją imprezę,
 • jak zamówić nagłośnienie, oświetlenie, multimedia i inne niezbędne element zaplecza scenotechnicznego,
 • jak współpracować przy tej okazji z ekipami technicznymi.

Sprawna współpraca na etapie organizacji każdego wydarzenia daje efekty również w postaci odpowiedniej realizacji projektu w trakcie koncertu, eventu czy wesela.

W jaki sposób branża rozrywkowa łączy się z techniką sceniczną?

Branża rozrywkowa jest złożonym organizmem. Liczy się w niej zarówno perspektywa organizatora, jak i uczestnika wydarzeń. Usługi nagłośnieniowe, oświetleniowe czy multimedialne są niezbędnym elementem udanej imprezy: zarówno kameralnego koncertu, jak i wielotysięcznego festiwalu. Jak organizować te wydarzenia bez nerwów i kosztownych wpadek? Tego dowiesz się z naszych szkoleń!

Nasze szkolenia są dla Ciebie, jeśli:

 • planujesz lub organizujesz wydarzenia kulturalne, eventy, wesela,
 • zajmujesz się zamówieniami publicznymi,
 • planujesz budżet na usługi scenotechniczne,
 • zarządzasz obiektem widowiskowym.

Szkolenia polecane dla branży rozrywkowej

 • Jak unikać błędów w zamówieniach na usługi scenotechniczne?
 • Jak efektywnie zarządzać kadrą techniczną w instytucjach kultury?

Zobacz pełną ofertę i poznaj programy szkoleń!

Jak unikać błędów w zamówieniach na usługi scenotechniczne?

prowadzący: Piotr Zajkiewicz

Obraz szkolenia

Szkolenia dla branży rozrywkowej – jak zapewnić profesjonalne nagłośnienie estradowe na Twoje wydarzenie?

czytaj więcej
Masz swój zespół muzyczny, organizujesz koncerty, eventy, a może prowadzisz własną firmę zajmującą się profesjonalną organizacją imprez? Nieważne czy koordynujesz przygotowanie dużej ogólnopolskiej konferencji, lokalnego festynu czy rodzinnej uroczystości weselnej. Wszystkie te imprezy mają bowiem swój wspólny mianownik, jakim jest dźwięk. Dobra organizacja zaplecza scenotechnicznego, sprawne rozwiązywanie problemów z dźwiękiem czy odpowiedniej jakości system nagłośnieniowy – to tylko niektóre kwestie, od których zależy udany przebieg każdej imprezy.

Jeśli więc w Twojej dotychczasowej pracy zdarzały Ci się problemy z nagłośnieniem lub chciałbyś po prostu podnieść jakość usług świadczonych przez Twoją firmę – nasze szkolenia dla branży rozrywkowej są właśnie dla Ciebie!

Zobacz ofertę naszych szkoleń!

Sprawny system nagłośnieniowy – problemy

Z doświadczenia organizatora imprez (a także ich uczestnika) z pewnością doskonale wiesz, jak ważne zadanie mają do wykonania osoby odpowiedzialne za realizację dźwięku i technikę sceniczną. Już niewielkie błędy techniczne, niewłaściwy dobór sprzętu oraz jego parametrów do warunków akustycznych pomieszczenia itp. może powodować znaczne problemy z odbiorem dźwięku przez słuchaczy. A stąd tylko krok do organizatorskiej wpadki, która może kosztować Cię sporo czasu, nerwów i pieniędzy.

Zadbaj o to, aby system nagłaśniający na Twoich imprezach zawsze działał poprawnie, a nagłośnienie koncertu, eventu, wesela lub konferencji wywoływało same pozytywne wrażenia u uczestników wydarzenia.

Szkolenia z realizacji dźwięku – profesjonalne nagłośnienie

W naszej ofercie znajdziesz dedykowane organizatorom imprez szkolenia – system nagłośnieniowy dzięki nim wyda Ci się o wiele mniej skomplikowany niż mogłeś dotąd przypuszczać. Na każdym z naszych szkoleń znajdziesz solidną porcję wiedzy eksperckiej z tematów takich jak: system nagłaśniający, technika sceniczna i realizacja dźwięku czy zarządzanie kadrą techniczną.

Zadbaliśmy o to, aby wiedza przekazywana na naszych szkoleniach w pełni odpowiadała Twoim potrzebom – dlatego, znając oczekiwania, chętnie dostosujemy program szkolenia do Twoich potrzeb lub zaproponujemy Ci indywidualną konsultację z naszym ekspertem!

Dowiedz się więcej o konsultacjach!

Które z naszych szkoleń szczególnie polecamy dla branży rozrywkowej? Jeśli zatrudniasz i nadzorujesz pracę zespołu technicznego, konieczne skorzystaj ze szkolenia pt. „Jak efektywne zarządzać działem technicznym w instytucjach kultury?”! Dowiesz się z niego m.in.:
 • czym charakteryzuje się praca w działach technicznych?
 • jakie są najczęstsze problemy w zarządzaniu kadrą techniczną?
 • jak powinno wyglądać wyposażenie i użytkowanie działów technicznych?
 • jak zweryfikować umiejętności pracowników technicznych?
 • jak dostosować narzędzia podnoszących kwalifikacje kadry technicznej?
I wiele innych kwestii, które z pewnością usprawnią Twoją rodzinną pracę oraz poprawią system nagłośnieniowy na organizowanych przez Ciebie imprezach.

Poznaj pełny program szkoleń!

Nagłośnienie sali konferencyjnej – najwyższa jakość dźwięku bez zakłóceń

Profesjonalne nagłośnienie estradowe niezbędne jest nie tylko przy koncertach, festiwalach czy weselach, ale także przy nagłośnieniu sali konferencyjnej. Jeśli wiec pracujesz przy organizowaniu konferencji naukowych lub branżowych – nasze szkolenia są również dla Ciebie! Dowiedz się, jak poprawić system nagłośnieniowy i sprawnie rozwiązać wszystkie problemy techniczne, jakie mogą przytrafić się podczas nagłaśniania wystąpień na konferencjach.

Co wyróżnia nasze szkolenia? To przede wszystkim wysoki poziom eksperckiej wiedzy wywiedzionej z praktyki – a także ich elastyczność! Ofertę szkoleniową staramy się jak najlepiej dostosować do Twoich potrzeb. Masz także możliwość wyboru formy szkolenia – stacjonarnie lub online. W pełni dostosujemy się do Ciebie, jeśli chodzi o czas i miejsce szkolenia. W jego cenie otrzymasz również atrakcyjne materiały szkoleniowe przygotowane przez naszego eksperta oraz możliwość indywidualnej konsultacji poszkoleniowej!

Akustyka w kościele: zastosuj profesjonalne nagłośnienie!

Akustyka w kościele to podstawa, jeśli chodzi o oprawę muzyczną i dźwiękową mszy, ceremonii i innych wydarzeń religijnych, jakie odbywają się w świątyni. Nie jest to proste zadanie, ze względu na zróżnicowane architektonicznie bryły kościołów, a także na fakt, iż w kościołach powinniśmy dobrze słyszeć zarówno brzmienie organów, śpiew chóru, jak i przemawiającego z ambony duchownego.

Zróżnicowanie dźwięków oraz fakt, że dobiegają one z zasadniczo różnych miejsc w świątyni sprawia, że nagłośnienie obiektów sakralnych może wydawać się zadaniem skomplikowanym. Jednak wcale nie musi takim być!

Oferujemy wyspecjalizowane szkolenia dedykowane branży sakralnej. Możesz skorzystać z nich zarówno online, jak i stacjonarnie – w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj termin szkolenia!