Szkolenia ze scenotechniki

Usługi scenotechniczne na stałe wpisały się w działania branży kulturalnej. Nagłośnienie, oświetlenie czy multimedia oraz transmisje video to usługi urozmaicające wydarzenia kulturalne. Trudno więc wyobrazić sobie współczesne imprezy masowe bez ich wykorzystania.

Nieustanny postęp technologiczny oraz wymagania związane z realizacją projektów kulturalnych to dziś priorytet. Warto więc zadbać o swoich pracowników i dowiedzieć się, jak lepiej zarządzać zespołem technicznym. Sprawne zarządzanie kadrą techniczną w instytucji kultury oraz firmach to gwarancja efektywnej pracy oraz tego, że organizowane przez Ciebie wydarzenia będą zawsze dopięte na ostatni guzik.

Jakie znaczenie ma dziś scenotechnika?

Scenotechnika to branża, która ukształtowała się wraz ze wzrostem i rozwojem organizacji imprez. Składają się na nią elementy takie jak:

 • nagłośnienie,
 • oświetlenie,
 • multimedia,
 • konstrukcje sceniczne,
 • światła laserowe,
 • czy transmisje video,

które sprawiają, że organizacja imprez staje się kwestią niezwykle złożoną i wymagającą eksperckiej wiedzy. Masz poczucie, że chciałbyś ją pogłębić? Nasze szkolenia są dla Ciebie!

Nasze szkolenia są dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś dyrektorem instytucji kulturalnej,
 • jesteś organizatorem lub koordynatorem wydarzeń kulturalnych,
 • zarządzasz obiektem widowiskowym,
 • pracujesz przy realizacji projektów kulturalnych,
 • planujesz wydarzenia kulturalne,
 • zajmujesz się zamówieniami publicznymi,
 • pracujesz w branży scenotechnicznej.

Szkolenia polecane dla branży scenotechnicznej:

 • Jak unikać błędów w zamówieniach na usługi scenotechniczne?
 • Funkcjonalny obiekt widowiskowy od etapu projektowania do użytkowania
 • Jak efektywnie zarządzać kadrą techniczną w instytucjach kultury?

Dowiedz się więcej i zarezerwuj termin szkolenia!

Funkcjonalny obiekt widowiskowy od etapu projektowania do użytkowania

prowadzący: Piotr Zajkiewicz

Obraz szkolenia

Szkolenia dla kadr z zamówień publicznych i prywatnych: inwestycje bez wpadek

czytaj więcej
Jesteś odpowiedzialny za zamówienia i dostawy? Zmagasz się z problemem opisania przedmiotu zamówienia? Jeśli tak, nasze szkolenia z branży scenotechnicznej są dla Ciebie! Poznaj wyjątkową ofertę eksperckich szkoleń dla kadr, dzięki którym planowanie i budżetowanie projektów kultury, nagłośnienie sali widowiskowej czy tworzenie zamówień publicznych na inwestycje scenotechniczne stanie się dla Ciebie prostsze niż kiedykolwiek przypuszczałeś!

Szkolenia dla Kadr to marka, która powstała w wyniku naszego wieloletniego doświadczenia w branży estradowej. Podczas pracy z klientami, inwestorami, menedżerami projektów kultury czy realizatorami dźwięku mieliśmy okazję zaobserwować bardzo wiele dobrych praktyk – ale także sporo błędów, które zazwyczaj kosztowały sporo czasu, nerwów oraz pieniędzy.

Przekuwając nasze doświadczenia i dużą ilość praktycznej wiedzy w program szkoleń, stworzyliśmy unikatowy na polskim rynku projekt dedykowany wszystkim tym, którzy w swojej pracy wykorzystują znajomość techniki scenicznej i elektroakustyki. Wierzymy, że możemy realnie poprawić jakość Twojej pracy dzięki szkoleniom dla kadr zamówień publicznych i prywatnych. Inwestycje w wiedzę zawsze bowiem przynoszą pozytywne rezultaty!

Poznaj ofertę naszych szkoleń!

Branża scenotechniczna: modernizacja systemów nagłośnienia bez tajemnic

Popraw jakość nagłośnienia czy system oświetlenia scenicznego bez nadwyrężania budżetu! Na naszych szkoleniach pokażemy Ci, czym kierować się przy zakupie aparatury scenotechnicznej, dlaczego warto porzucić przekonanie, że „droższe znaczy lepsze” oraz jak planować budżet na inwestycje scenotechniczne, aby nie narażać się na dodatkowe koszty. Zastanawiasz się, jak szybko i łatwo poprawić wydajność pracy zespołu technicznego, jak podnieść jakość usług scenotechnicznych bez dużych nakładów finansowych lub jak przeprowadzić przetarg na zakup profesjonalnego oświetlenia scenicznego? Szkolenia dla Kadr z pewnością pomogą Ci odpowiedzieć na te i wiele innych pytań związanych z techniką sceniczną.

Sprawdź program szkolenia pt. „Jak unikać błędów w zamówieniach na usługi/dostawy scenotechniczne?” – znajdziesz w nim między odpowiedzi na pytania:
 • jakie są etapy przygotowania zamówienia na usługi i dostawy scenotechniczne?
 • jakie są najczęstsze problemy występujące w zamówieniach publicznych i prywatnych oraz jak ich unikać?
 • jakie są główne zasady sporządzania opisu zamówienia scenotechnicznego?
 • jak zabezpieczyć interesy zamawiającego i zadbać o optymalny budżet?

Oszczędzaj i wygrywaj przetargi dzięki eksperckiej wiedzy!

Regularne zdobywanie kolejnych kompetencji zawsze jest mile widziana, zwłaszcza w branżach technologicznych. Szkolenia dla branży scenotechnicznej – inwestycja w wiedzę z pewnością daje przewagę nad konkurencją w realizacji nowych projektów. Ponieważ stale trzeba być lepszym, szybszym, precyzyjnym w działaniu. Posiadanie wiedzy z poziomu eksperta pomaga w znacznym stopniu zweryfikować przedmiot zamówienia. Pozwala również wygrywać przetargi m.in. na dostawy i obsługi technicznej eventów, zapewniając odpowiednie nagłośnienie i system oświetlenia scenicznego.

Inwestycje w sale widowiskowe, ich wyposażenie czy też modernizacja sal widowiskowych pod względem elektroakustycznym nie zawsze musi być przedsięwzięciem kosztownym czy skomplikowanym. Podczas szkolenia omówimy realne przykłady, które znamy z długoletniej praktyki, a także doradzimy Ci wybór rozwiązań w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Co wyróżnia nasze szkolenia dla branży scenotechnicznej?

Szkolenia dla branży scenotechnicznej (oświetlenie, realizacja dźwięku, elektroakustyka) – to unikatowy na polskim rynku produkt szkoleniowy dedykowany wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej zgłębić zagadnienia niezbędne do planowania, budżetowania i realizowania projektów kulturalnych, rozrywkowych i eventowych.

Popraw tworzone przez siebie realizacje dźwięku i system oświetlenia scenicznego!

Szkolenie z nami to:
 • ekspercka wiedza podana w przystępny sposób,
 • forma szkolenia online lub stacjonarnie – do wyboru,
 • czas i miejsce szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb,
 • indywidualne konsultacje z ekspertem,
 • atrakcyjne materiały szkoleniowe, do wykorzystania w swojej pracy.


Dowiedz się więcej i zarezerwuj termin szkolenia!